4 Zenka Damian  - IIb 9

Komentarz

FINAŁ

II A   -   III B       7 : 1

Mecz bez historii i emocje tylko w pierwszej połowie. IIIb chyba bez nadziei na dobry wynik wyszła na boisko, natomiast IIa bardzo zmotywowana aby Puchar zdobyć. Zaczeło się od niespodzianki, dobra kontra i to IIIb strezla jako pierwsza bramkę. Niestety nie dane im było się długo z prowadzenia cieszyć. Szybkie wyrównanie a pod koniec połowy wynik już 2:1 dla chłopców z klasy IIa. Druga połowa bez historii kolejne bramki, wynik końcowy 7:1 i Puchar Ligi Mistrzów odebrany przez zawodników IIa

Mecz o III miejsce

II B   -   7 B       2 : 0

Tutaj z kolei świetne spotkanie, dużo wali, mnóstwo biegania, strzałów (słupki, poprzeczki) świetne interwencje bramkarzy. Młodzi chłopcy z 7b dzielnie walczyli ale jednak przewaga fizyczna po stronie zawodników IIb. Końcowy wynik 2:0 i III miejsce dla IIb, natomiast 4 - wysokie miejsce zajmuje klasa 7B