FAZA GRUPOWA

4 Zenka Damian  - IIb 9

półfinał 1

II A   -   7 b       1 : 0

W końcu świetne mecze po całym roku oczekiwania coś zaczeło się dziac na boisku i wszystkie drużyny dziś grające zasługują na pochwałę za walkę i zaangażowanie. Emocje mega, IIa bardzo osłabiona brakiem Banasia, ale w 7b też od kilku miesięcy nie gra Kamil, więc można powiedzieć że mecz sprawiedliwy. Dużo się działo, przewage lekką mieli zawodnicy IIa ale to chłopcy z 7b byli dwa razy o kilka centymetrów od strezlenia gola, Adam i Kuba uratowali dwukrotnie drużynę od straty bramki. 7b bardzo ambitnie i wszyscy zagrali świetnie, w obronie i próbach ataku, ofiarnie i niewiele brakło do udziału w finale co byłoby mega sensacją. Jednakże to IIa - jeden z faworytów stanie do walki o Puchar Mistrza Szkoły już niedługo po jedynej bramce Pawła!

półfinał 2

III B   -   II B       2 : 2

karne 2:0

Tutaj emocje jeszcze wieksze. Dużo twardej walki. IIb bez zmienników ale to oni po jednej z akcji obejmują prowadzenie.  W II połowie Radzik zagrał w polu a na bramce Wojtek. Już pierwsza akcja po przerwie mogła przynieśc wynik 2:0 jednakże Mateusz strzela wprost w bramkarza robiąc z niego bohatera meczu chyba. IIIb wkrótce wyrównuje, potem IIb znowu strzela, a potem jakimś cudem IIIb znowu wyrównuje. Mnóstwo strzałów, mocnych, w światło bramki ale obydwaj bramkarze świetnie bronią. Remis i rzuty karne. Tutaj już bez historii. Damian i Bartek pudłują w IIb a Paweł i Kamil dwie pewne ładne bramki IIIb w FINALE!

MECZ O III MIEJSCE

II B   -   7 B